Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-12-13 10:33:34

Alosza Awdiejew z zespołem - Koncert jubileuszowy

2017-04-0918:00 Hotel Daglezja , Kórnik

Muzyka i wino w Hotelu Daglezja nad Jeziorem Kórnickim Zima to nie tylko krótkie dni owiane mrokiem i uderzającym...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Muzyka i wino w Hotelu Daglezja nad Jeziorem Kórnickim

Zima to nie tylko krótkie dni owiane mrokiem i uderzającym mrozem. Zimą wcale nie musimy nudzić się w domach w wyczekiwaniu na wiosenno-letni sezon koncertów i wydarzeń. Bo dla nas sezon jest przez cały rok! Dlatego też w styczniu 2017 roku zapoczątkowaliśmy cykl koncertów, który wybudza nas z zimowego snu, pomagał przetrwać lutowe mrozy, ocieplał marcową pluchę i przywołuje kwietniowe słońce.

09 kwietnia będzie należeć do wartkich rytmów i przewrotnych tekstów Aloszy Awdiejewa. Jego utwory w nadzwyczajny sposób łączą w sobie rosyjski klimat i polskiego ducha.

Na spotkanie z muzyczną mieszanką słowiańskich kultur zapraszamy na godzinę 18:00 do kameralnych wnętrz Hotelu Daglezja.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w układzie teatralnym, jak i przy stolikach, przy których przed koncertem lub też zaraz po nim będzie można miło spędzić czas w gronie przyjaciół lub rodziny i skosztować specjałów naszej restauracji, do czego serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy słuchaczy nie tylko z Kórnika, ale również Poznań, Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Borówiec, Czołowo, Czmoniec, Czmoń, Dachowa, Dębiec, Dziećmierowo, Gądki, Kamionki, Konarskie, Koninko, Kromolice, Mościenica, Pierzchno, Prusinowo, Radzewo, Robakowo, Runowo, Skrzynki, Szczodrzykowo, Szczytniki, Żerniki, Swarzędz, Kleszczewo, Śrem, Środa, Mosina, Zaniemyśl i cała Wielkopolska.

Miejsce wydarzenia

Logo: Hotel Daglezja

Hotel Daglezja

Woźniaka 7
62-035 Kórnik

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus