Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-12-09 12:41:57

Muzyka i wino w Hotelu Daglezja

2017-01-1518:00 — 2017-04-09 Hotel Daglezja , Kórnik

Zima to nie tylko krótkie dni owiane mrokiem i uderzającym mrozem. Zimą wcale nie musimy nudzić się w domach w wyczekiwaniu na wiosenno-letni sezon koncertów i wydarzeń. Bo dla nas sezon jest przez cały rok! Dlatego też w styczniu 2017 roku rozpoczynamy c

Cena biletu: Wstęp wolny!

Muzyka i wino w Hotelu Daglezja nad Jeziorem Kórnickim

Zima to nie tylko krótkie dni owiane mrokiem i uderzającym mrozem. Zimą wcale nie musimy nudzić się w domach w wyczekiwaniu na wiosenno-letni sezon koncertów i wydarzeń. Bo dla nas sezon jest przez cały rok! Dlatego też w styczniu 2017 roku rozpoczynamy cykl koncertów, który wybudzi nas z zimowego snu, pomoże przetrwać lutowe mrozy, ociepli marcową pluchę i przywoła kwietniowe słońce.

15 stycznia posłuchamy znanego z ciętego dowcipu, artysty kabaretowego, Marcina Dańca, który od lat urzeka swą bezpośredniością i zdecydowanym wyrażaniem spostrzeżeń o rzeczywistości – choć nie pozbawionym dowcipu i swego rodzaju finezji. Z tego spotkania nikt nie może wyjść bez uśmiechu.

19 lutego wystąpi dla nas znakomity duet: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Ich pełne ciepła i miłości niezapomniane utwory będą idealnym kontrastem dla mroźnych, lutowych wieczorów. Fantastycznie zgrabne teksty Włodzimierza Korcza wzmocnione aksamitnym głosem Alicji Majewskiej są gwarantem na przepędzenie lutowej chandry.

W marcu będzie ciepło i rodzinnie: zawita do nas duet ojca i córki, którzy jednocześnie są członkami zespołu Pod Budą. Oczywiście mowa tu o Andrzeju i Mai Sikorowskich – którzy są dowodem na to, jak więzy krwi mogą tworzyć muzykę. Na gitarze akompaniować im będzie wybitny muzyk, gitarzysta sesyjny grywający w wielu zespołach, między innymi
z Grzegorzem Turnauem i Brathankami – Jacek Królik. 12 marca musicie być z nami!

Kwiecień natomiast będzie należeć do wartkich rytmów i przewrotnych tekstów Aloszy Awdiejewa. Jego utwory w nadzwyczajny sposób łączą w sobie rosyjski klimat i polskiego ducha. Na spotkanie z muzyczną mieszanką słowiańskich kultur zapraszamy 9 kwietnia!

Na wszystkie koncerty zapraszamy o godz. 18:00 do Hotelu Daglezja nad malowniczym Jeziorem Kórnickim.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w układzie teatralnym, jak i przy stolikach, przy których przed koncertem lub też zaraz po nim będzie można miło spędzić czas w gronie przyjaciół lub rodziny i skosztować specjałów naszej restauracji, do czego serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy słuchaczy nie tylko z Kórnika, ale również Poznań, Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Borówiec, Czołowo, Czmoniec, Czmoń, Dachowa, Dębiec, Dziećmierowo, Gądki, Kamionki, Konarskie, Koninko, Kromolice, Mościenica, Pierzchno, Prusinowo, Radzewo, Robakowo, Runowo, Skrzynki, Szczodrzykowo, Szczytniki, Żerniki, Swarzędz, Kleszczewo, Śrem, Środa, Mosina, Zaniemyśl i cała Wielkopolska.

Miejsce wydarzenia

Logo: Hotel Daglezja

Hotel Daglezja

Woźniaka 7
62-035 Kórnik

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus